פרסום

"אין בנמצא בעיה שפרסומת טובה אינה יכולה להתגבר עליה". פרסום הוא הכלי האפקטיבי ביותר להגיע ליעדים שקבעתם לעצמכם. בעזרת פלטפורמות שונות ועם יצירתיות אינסופי, אנחנו מצליחים להגיע לקהל המדויק, לשתול את המסר הנכון ולקבל את התוצאה הטובה ביותר.

אסטרטגיה פרסומית

אסטרטגיה פרסומית היא דרך פעולה פרסומית. אסטרטגיה פרסומית  היא אופן הוצאה לפועל של מטרות ויעדי הפרסום. זה שלב גיבוש ודיוק המסרים לקמפיינים מרכזיים לאורך השנה, ושל עולמות התוכן הרלוונטיים למותג, למוצר ולקהל היעד.

קריאטיב

פרסום זה סבבה לגמרי, אבל פרסום טוב, הוא פרסום שמגרה אותך. בעולם של גירויים אינסופיים ודרישה בלתי פוסקת של ריגושים, אנחנו כאן בשביל להדליק את האש ואת התשוקה ולהשאיר אותו על האש לאורך זמן. הצוות הקריאייטיבי של 'בקטע אחר' מורכב מבוגרי משרדי הפרסום הנחשבים ביותר בארץ והוא זה שאחראי לתוצרים המפתיעים והמדהימים שיוצאים מהמשרד.

עיצוב

מודעת פרסום או קמפיין, נשענים בעיקר על עיצוב מקצועי שמושך את העין בצורה חכמה. עיצוב טוב יוצר בידול משאר העסקים, פונה לקהלי היעד בשפה אמינה ומשכנעת, מדבר אל הרגש ואל ההיגיון כאחד ומשפיע בגדול.

הטופ שבטופ נמצא בצוות העיצוב והעריכה המספק חומרים בגימור מוקפד ונדיר בשלימותו, ומוצרים בעיצוב שכל הרואה מופתע, מתלהב, ואומר: וואלה, זה קטע! (אחר).

רכש מדיה

בשביל שהמסרים שנבנו בעמל רב יגיעו לקהל היעד המדויק, צריך לדעת לבחור במדיות השונות שישרתו את הקמפיין ויחשוף אותו במקומות הנכונים ובעבור הקהל הנכון – קהל היעד שלכם! וזו הסיבה המרכזית שבגינה אופן רכישת המדיה חשוב כל כך. אופן חלוקת התקציב בצורה נכונה משפיעה אף היא על תוצאות הקמפיין והתאמתה תוך כדי תנועה היא קריטית להצלחה מירבית.

דיגיטל

פיתוח קונספטים שמטרתם לייצר סביב המותג את השיחה הנכונה בנקודות המגע הדיגיטליות, תוך התאמה ודיוק של המסרים לקהלי היעד השונים. מחלקת הדיגיטל עם מומחי קידום וחיות רשת שולטים בכל מכמני הרשתות החברתיות ואחראיים בין השאר לסרטונים שהגיעו למיליוני צפיות ברשתות.