מיתוג

מותג שיגדיר לעצמו ערכים ברורים, יוכל להיות ממוקד ומדויק יותר בהחלטות עסקיות, אסטרטגיות ושיווקיות עבור ההתפתחות שלו. עבורנו, מיתוג הוא הרבה יותר מנראות ויזואלית. מדובר בחשיבה אסטרטגית מעמיקה, עבודה תצריפית, איזון עדין בין היבטים קוגניטיביים, מחשבתיים, תודעתיים שונים, המעניקים ערכים, מיקוד ובידול למותג - שרק מתבטאים בלוגו ובעזרים פרסומיים שמביאים את המותג למכור כמו מותג.

אסטרטגיית מותג

אפיון מותג הוא המצפן של העסק, מה שמגדיר אותו עבור בעליו בראש וראשונה ועבור כל מי שבא איתו במגע בכל דרך. זה השלב בו יעלו שאלות לגבי המותג שלנו והתשובות עליהן יתוו את הדרך וינחו אותנו, במחקר, בתובנות ובקבלת החלטות אסטרטגיות, תוכן, עיצוב ושיווק.

מחקר ומיפוי

יש לכם מושג כיצד נתפס המותג שלכם? מה מתכנן המתחרה שלכם השנה? מה עשו בארה״ב עם מקרה דומה? מה צפוי בשנתיים הקרובות בענף שלכם? בתהליך מיתוג אנו מבצעים למידה תוך חקירה לעומק של המוצרים, השירותים, הקהלים והסביבה התחרותית לצד המגמות הגלובליות, דרך כלים קלאסיים לצד כלים חדשניים ויחודיים שפותחו במהלך השנים.

קונספט קרייאיטבי

הקונספט הקריאיטיבי הוא ה"ציר" הרעיוני עליו מבוסס המותג ואשר בעקבותיו שאר הפרסומים והתוצרים. בקונספט נלקחים בחשבון מספר גורמים שצריכים להשתלב ביחד ועקרונות הקונספט הקריאטיבי שייבחר, יקבעו את הקו העיצובי לכל אורך הדרך.

ספר מותג

ספר המותג הוא התורה של המותג. או אם תרצו, ספר החוקים, כללים וקווי אופי של המותג לשימוש כל עובד בחברה. ספר מותג עוזר להאיר את הסיבות לייצורו ולפיתוחו של מותג, את המקוריות, הבלעדיות והתרומה שלו בתחום מסוים בחיים ואת החזון המלווה אותו מאז ועד היום. עבודה על פי ספר מותג, מחזק בכל שרשרת החשיבה והיצירה את המיקוד, שומר על הקו המיתוגי באופן עקבי ומייצר זכירות ועמידות בעולם משתנה ותזיזיתי.

יוצאים לדרך

הגענו, בשעה טובה! זהו הרגע הכי מרגש והכי משמעותי בחיים שלכם. כל מה שעשינו, חשבנו, חלמנו, עיצבנו, יוצא לאוויר העולם. אנחנו נמצאים שם בשביל להטמיע את המותג ואת הערכים שלו בכל דרך אפשרית.