וידאו

וידאו, זה הדיבור. ״תמונה שווה אלף מילים וסרט שווה מיליון״. היום בשביל להעביר את המסר הכי טוב שרק אפשר, הכי מומלץ, זה סרטון קצר, משעשע או דרמטי, נוגע ללב או מצחיק בטירוף, מגניב, קצר וקולע בול. האנשים שלנו הם בעלי שנים של ניסיון בתחום יצירת הוידיאו הויראלי, והם ידעו בדיוק איך להפיק מהמותג שלכם את הדבר הבא שישבור את הרשת.
מטרות

קודם כל אחנו ננסה להבין מה מטרת הסרטון שאתם רוצים להפיק. זה סרטון תדמית? סרטון מכירתי? אורך הסרטון? היכן הוא יוקרן, באילו שעות ובאיזו תדירות, האם סרטון אחד מספיק או קיים צורך במספר סרטונים,  האם כל הסרטונים מיועדים לאותו קהל יעד? מה הרעיון אותו מבקשים להעביר? את כל זה ננסה להבין ולהפנים ורק אחר כך להגדיר את המטרה ולהתקדם בשלבים הבאים.

התסריט זה המתכון. כמו שאין כזה דבר אוכל טוב בלי מתכון טוב, ככה אי אפשר לסרט טוב בלי תסריט טוב. בשלבי התסריט יילקחו בחשבון קודם כל המסרים אותם אנו נרצה להפיק מהסרטון, ונתקדם לאט לאט לעבר יצירה מטורפת. בין לבין, אנחנו גם נחשוב על איך להצמיד את הצופה לסרטון עד הסוף המפתיע, כזה שלא ישאיר אף צופה אדיש. 

לאחר שכבר יש לנו את התסריט מוכן ומאושר על ידי הלקוח, נבחרים הלוקשיינים ם המתאימים ופשוט יוצאים לשטח. צוות מיוחד של במאי צילומים, צלם, איש סאונד ותאורן מבצעים את ההפקה. בנוסף, אפשר להפיק סרטונים מקצועיים באמצעות סרטים שלא כוללים צילומי חוץ. סטוריבורד – המחשה מוקדמת וראשונית של החזון הוויזואלי שלכם, יחד עם צוות אפטריסטים אשפים בתחום, יכולים להביא לתוצאות מדהימות גם כן.

הבמאי הוא המפקד. הוא יקח את התסריט המילולי ולהפוך אותו לתוצר אמנותי. בפועל, הוא יפקד בשטח על צוות הצילום והמשתתפים בסרטון, וילווה את הסרט עד לתוצאה המושלמת.

לקחת את כל מרכיבי המתכון ולשעות ממנו תבשיל טעים, זו אומנות. בעריכה אנחנו ניקח את כל חומרי הגדלם, נחתוך, נלשב, נוסיף, נלטש, והופה! הסרטון יוצא לרשת והוא מפיל לסתות וחורך את כולם.