דיגיטל

מקסימום תוצאות במינימום הוצאות זה דיגיטל. קמפיין בדיגיטל מאפשר לך למקד את המשאבים שלך בדיוק יתר לקהל היעד שאליו אתה מכוון. אם אתה לא שם אתה לא קיים, ואם אתה כן שם, אז כבר תטרוף את כל העולם. וזה נכון שאנחנו משתמשים עם כלי המדיות שכולנו מכירים, אבל היי, יש לנו היכרות מעמיקה עם הרגלי הגלישה של הציבור החרדי, ושמה אנחנו אלופים!

אסטרטגיה דיגיטלית

אסטרטגיית דיגיטל, מורכבת משלושה שלבים. דבר ראשון, אנחנו מבצעים ניתוח מצב כדי להבין את המצב. דבר שני, אנחנו משתמשים בניתוח המצב על מנת להגדיר את אסטרטגיית השיווק הדיגיטלית שלכם. לבסוף, אנחנו בוחרים את הצעדים הטקטיים הרלוונטיים על מנת להשיג את המטרות והיעדים שהוגדרו באסטרטגיה.

מחקר וניתוח

ניתוח המצב באסטרטגיית הדיגיטל מורכב מארבעה שלבים: מחקר לקוחות, ניתוח תחרות, ניתוח השוק, וניתוח ביצועים ותוצאות.

UI/UX

הגיע הזמן להביא את האנשים אליך! אנו מאמינים כי יש לנו את היכולת לקחת את המותג שלכם למקום חדש יותר, מרענן, מגניב, טרנדי ומקצועי תוך התייחסות לדפדפנים השונים ולמסכים השונים. "התוכן הוא המלך" נאמר כבר לא מעט. ואכן, בכל מה שקשור לאתרי אינטרנט, התוכן הוא זה שיכול להכריע כמה כניסות יהיו לאתר, וכמה מהגולשים שייכנסו לאתר ייבצעו בו פעולה כלשהיא. המשרד מעניק שירות ברמה הגבוהה ביותר של בניית אתרי תדמית ואתרי מכירות כולל אנשי תוכן מהשורה הראשונה ותפעול שוטף של אתרים ודפים פעילים ברשתות השונות.

בניית נכסים

יש הרבה כסף באונליין, אבל הכי קטע, שאתה תרוויח מזה! בשביל למקסם רווחים ולהגדיל הכנסות, אתם יכולים ליצור נכסים דיגיטליים ובעזרתם ליצור הכנסה רווחית. בשביל להיות בטוחים יותר בהצלחת הנכס הדיגיטלי שלכם, אנחנו פה. יודעים לעשות את העבודה ולתת בראש.

קידום

קידום האתר של העסק או השרות שלך בגוגל בדיגיטל וברשתות החברתיות היא חיונית להגדיל לקוחות ונוכחות בגוגל. מיטב הפלטפורמות וכלים דיגיטליים לקידום העסק ברשת עומדים לרשותנו. בקרה, מעקב, ותוצאות, זה קידום אמיתי.

אופטימיזציה

תוך כמה זמן רואים תוצאות בקידום אתר? כל עסק רוצה למצוא את עצמו ממריא ומתקדם. לכן חשוב כל הזמן להיות עם היד על הדופק על מנת לשפר את ביצועי האתר או הקמפיין. חשוב להבין איפה נקודות התורפה, לבדוק מה מחליש את הביצועים ולהסיק מסקנות שיובילו הן את הקמפיין והן את האתר לתוצאות טובות יותר.